Vyberte stránku

Esportová organizace Cryptova dobývá Ostravu. Svými aktivitami propojuje tradiční a digitální sportovní klání a spojuje tak město v jeden celek. Kombinace zkušeností z prostředí businessu, sportovní přístup na profesionální úrovni a fenomenální dějiště esportu je příslibem perspektivní budoucnosti. Cryptova do dějiště vstoupila s herními tituly CS:GO, FIFA a plánuje jejich rozšíření o řadu dalších. Herní tým této organizace je tvořen hráči mnoha národností s bohatými zkušenostmi v dynamicky rozvíjejícím se esportu.

Cryptova naplno využila potenciál MSK a přichází s unikátním spojením vysokých škol s jednotlivými sportovními kluby. Tato nově vzniklá esportová organizace je již na samém počátku leaderem v oblasti vědy a výzkumu aplikované v této sféře. „V následujících letech by mělo dojít k vybudování zcela nového výzkumného centra zaměřujícího se na esport ve spolupráci s vysokými školami. Naším cílem je podporovat komunitu tvořenou jejími sportovci a tvůrci, aby poskytla nově možnost profesionálního hraní počítačových her v Moravskoslezském kraji,“ říká Mgr. Michael Blažík, CEO organizace Cryptova.  

Esportová organizace Cryptova nabízí svým hráčům maximální základnu. Zabývá se profesionálním rozvojem jejich talentu a fungováním na bázi obchodních mechanismů. Není tedy divu, že se jejího představení nemohou dočkat nejen aktéři, ale i samotní hráči.

Před pár okamžiky byl oficiálně potvrzen přestup Matěje „Mikiho“ Mikana, jednoho z největších talentů česko-slovenské FIFY, pardubického mistra a čerstvého vítěze E:LIGY do esportové Cryptovy. Nová spolupráce tak rozvířila řadu spekulací a jasně ukázala další dominantní směrování této organizace.

Již při samotném vstupu navázala spolupráci se silnými značkami těšícími se oblibě, jako je KILPI, vysoké školy a jiné. Více na www.cryptova.cz.

Kontaktní osoba pro média: Mgr. Kateřina Koutná, CMO organizace Cryptova,
Tel.: +420777316508, email: media@cryptova.cz